Uroczyste odnowienie doktoratu prof. Izabeli Sosnowskiej – GRATULUJEMY!

16 marca 2022 r. o godz. 10:00 w Sali Senatu Pałacu Kazimierzowskiego odbyła się uroczystość odnowienia doktoratu prof. Izabeli Sosnowskiej. Uroczystość otworzył JM Rektor, prof. Alojzy Z. Nowak, a laudację wygłosił prof. Radosław Przeniosło. Wystąpił również Dziekan Wydziału Fizyki UW prof. Dariusz Wasik oraz szacowna Jubilatka.

Szanowna Pani Profesor,

wszyscy Członkowie Uniwersyteckiej Komisji Nauki składają serdeczne gratulacje!

Chylimy czoła dla osiągnięć naukowych Pani Profesor, które sytuują Panią wśród najwybitniejszych fizyków XX i XXI wieku. Pani kariera jest spektakularnym przypadkiem sukcesu, jaki można odnieść w dyscyplinie, która niezmiernie wiele zawdzięcza Pani wkładowi podczas wspaniałych lat wędrówki w świecie nauki.

Prosimy przyjąć nasze najlepsze życzenia – i niech Pani będzie zawsze tak pełna energii, pomysłów i inwencji, jak w chwili otrzymania tytułu doktora!

Z wyrazami uznania,

Izabela Święcicka, Przewodnicząca Uniwersyteckiej Komisji Nauki
oraz Członkowie UKN

Link do transmisji: https://youtu.be/0bL-ziuQ13w.
Posted in Spotkania w VII kadencji.